Produkty i usługiPortfel walutowy

Twój osobisty Portfel Walutowy to wygodne i łatwo dostępne miejsce, z którego możesz zarządzać transakcjami. Korzystając z wygodnego panelu, możesz zgromadzić w jednym miejscu listę swoich kontrahentów i ich rachunków bankowych. Dzięki przejrzystemu menu łatwo zlecisz zasilenie, wymianę, wypłatę środków oraz uruchomisz zlecenie automatycznej wymiany. Masz pełny dostęp do swoich danych, historii operacji, wykresów walut, aktualnych i archiwalnych kursów oraz funkcjonalnego kalkulatora walutowego.

Sprawdź jak to działa

Zlecenia automatyczne

Skorzystaj z wygodnego rozwiązania, jakim jest automatyczna wymiana. Zasil swój portfel i ustaw, po jakim kursie chcesz dokonać przewalutowania. Transakcja zrealizuje się automatycznie po jego osiągnięciu. Jeśli wiesz, kiedy konkretnie będziesz chciał wymienić środki, możesz zlecić automatyczną wymianę w konkretnym dniu, o konkretnej godzinie lub skonfigurować ustawienia wymian dokonywanych cyklicznie w wybranym przez Ciebie okresie, co doskonale się sprawdza na przykład przy regularnej spłacie rat kredytów walutowych.

Więcej szczegółów

Wsparcie techniczne i aktualności ze świata walut

W każdej sytuacji możesz skorzystać z pomocy naszych ekspertów. Wybierz dogodną formę kontaktu, może to być telefon, czat na stronie lub wiadomość e-mail. Nasz dział obsługi pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, a nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytania i pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Zaglądaj również na nasze kanały społecznościowe i bloga, gdzie piszemy dla Ciebie o najważniejszych doniesieniach ze świata walut – dzięki temu trzymasz rękę na pulsie i zawsze masz dobry przegląd wydarzeń, które mogą mieć wpływ na notowania walut.

Zarejestruj się