Pierwsza wymianaKonfiguracja konta

 1. Załóż bezpłatne konto w serwisie DIAMENT.

  Uzupełnij i wyślij krótki formularz, aby uruchomić procedurę rejestracji. Chęć założenia konta potwierdź, klikając w link aktywacyjny, który został wysłany na podany w formularzu adres e-mail. Jeżeli wiadomość do Ciebie nie dotarła, sprawdź folder spam w Twojej skrzynce pocztowej, kliknij „Wyślij link ponownie” lub skontaktuj się z obsługą kantoru.

 2. Wprowadź swoje dane.

  Po udanej aktywacji przejdź do Panelu Klienta i uzupełnij swoje dane osobowe i kontaktowe. Informacje te będą potrzebne w czasie wykonywania transakcji wymiany walut w serwisie DIAMENT.

 3. Uzupełnij numery kont bankowych.

  Do pomyślnego ukończenia Twojej pierwszej wymiany jest już bardzo blisko! Odwiedź zakładkę Rachunki bankowe i dodaj numery Twoich rachunków bankowych (walutowych i złotowych). Jeśli jest taka potrzeba, możesz też dodać konta osób trzecich, którym chciałbyś wysłać wymienione środki. Przy dodawaniu rachunków zwróć szczególną uwagę na to, żeby do każdego numeru rachunku przypisać poprawną walutę i właściciela rachunku. Jest to bardzo ważne.

 4. Wyznacz właścicieli kont.

  Serwis DIAMENT to nie tylko atrakcyjne kursy wymiany walut. Za naszą pomocą możesz również wysyłać i odbierać pieniądze z całego świata. W tym celu, w zakładce Właściciel kont. gdzie znajdziesz już swoje dane, wprowadź dane właścicieli rachunków bankowych, pomiędzy którymi będą przesyłane pieniądze.

Pierwsza wymiana

 1. Wpłata do portfela.

  Zaczynamy od wpłaty środków do Twojego portfela - wybierz zakładkę Wpłata z menu po lewej stronie (możesz również kliknąć ikonkę wpłaty, z poziomu zakładki Mój portfel). Wypełnij krótki formularz wskazując z którego rachunku, w jakiej walucie i w jakiej wysokości będzie Twoja wpłata. Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Wykonaj przelew ze swojego banku, wykorzystując dane widoczne na ostatnim ekranie wpłaty (otrzymałeś je również na podany przez Ciebie adres e-mail). Poczekaj na zaksięgowanie środków w Twoim portfelu – powiadomimy Cię o tym przez SMS. Jeżeli chcesz odebrać pieniądze od osoby trzeciej (np. z zagranicy) jako rachunek, z którego będzie wpłata, wybierz rachunek należący do osoby, która wyśle przelew. Podaj jej dane do przelewu, które otrzymasz z serwisu DIAMENT.

 2. Wymiana waluty.

  W Twoim portfelu znajdują się już środki? Doskonale! Przejdź teraz do zakładki Wymiana (w menu po lewej stronie w Panelu Klienta). Podaj nam walutę i kwotę wymiany oraz wybierz, czy środki po wymianie mamy zaksięgować w Twoim portfelu, czy przekazać na wskazane przez Ciebie konto. Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Po zakończonej wymianie na Twój adres e-mail zostanie wysłane jej potwierdzenie. Jeżeli wybrałeś przelew pieniędzy na konto, zostaną one zaksięgowane zgodnie z tabelą czasów księgowań.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!