Informacje o kantorzeKantor Diament to wiarygodny partner

Na rynku wymiany walut działamy już od ponad 20 lat, co czyni nas jednym z najstarszych w Trójmieście kantorów wymiany walut. W tym czasie z naszych usług skorzystały tysiące Gdańszczan i turystów oraz setki firm z całego województwa pomorskiego.

Za zaufanie, którym nas obdarzono, odwdzięczamy się solidnością, wiarygodnością i dbaniem o bezpieczeństwo naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że najważniejsze są zawsze potrzeby naszych Klientów. Internetowa platforma wymiany walut, którą udostępniamy Państwu, jest odpowiedzią na współczesne wymagania szybko zmieniającego się świata.

Wymiana walut za pośrednictwem Internetu to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Kursy oferowane przez naszą platformę, są o wiele korzystniejsze niż te oferowane przez kantory stacjonarne. Sama wymiana zajmuje kilka minut i nie wymaga dużego wysiłku. Ponadto platforma jest czynna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wszystko czego potrzeba to urządzenie z dostępem do Internetu — nasz portal działa tak samo dobrze na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Korzystanie z serwisu DIAMENT, to również większe bezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą obrót bezgotówkowy i bankowy system zabezpieczeń, który zapewnia najwyższe dostępne bezpieczeństwo w sieci.

Wspieramy trójmiejski sport

Kantor Diament jest sponsorem i partnerem biznesowym gdańskiego klubu hokejowego - MH Automatyka. Klub, który powstał w 2014 roku i jest bezpośrednim spadkobiercą trójmiejskich tradycji hokejowych. Już w drugim sezonie swojego istnienia drużyna wywalczyła awans do Polskiej Hokej Ligi. Aktualnie rozgrywa swój trzeci sezon w najwyższej klasie rozgrywek, gromadząc na swoich meczach tysiące sympatyków zmagań na lodzie. Nasza firma przez wiele lat wspiera ten projekt, który dzięki pasji zaangażowanych osób święci coraz większe sukcesy.

Nie zapominamy o najmłodszych — aktywnie wspieramy gdyński klub młodzieżowy HUKS „Niedźwiadki”, który w 2008 roku został założony z inicjatywy wieloletniego zawodnika Energa Stoczniowiec — Bartłomieja Wróbla oraz rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia hokejowe przy Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni. Naszym wspólnym celem jest propagowanie hokeja na lodzie, jako atrakcyjnej dyscypliny sportu, którą można uprawiać w dużych aglomeracjach miejskich.

Odwiedź nas

Zapraszamy również do naszego kantoru stacjonarnego, który znajduje się w Gdańsku Wrzeszcz przy aleji Grunwaldzkiej 100. Przed oddzialem znajdują się miejsca parkingowe, a w pobliżu znajduje się kilka oddziałów banków z bankomatami, co znacznie ułatwia transakcje gotówkowe.

Zapewniamy najlepszą ofertę kursów dla transakcji gotówkowych w Trójmieście, komfort, dyskrecję i bezpieczeństwo. Nasza lokalizacja jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, a średni czas dojazdu środkami komunikacji miejskiej nie przekracza 30 minut z dowolnego miejsca w Gdańsku.

W naszej ofercie oprócz szerokiego koszyka walut posiadamy również usługę międzynarodowych przekazów Western Union. Dodatkowo atrakcyjność naszej oferty podnosi nasza wieloletnia współpraca z Mennicami inwestycyjnymi - dzięki temu możemy zaoferować produkt lokacyjny w postaci sztabek złota – w najlepszych cenach w Polsce.